Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Fujitsu - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - monimuoto LC - jopa 300 m - 850 nm - kenttä malleihin PRIMERGY BX400 S1

Fujitsu - Optiset transceiverit

Tuotenro: S26361-F4571-L201
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet

1 583,67

Haluan laitteeni rahoitettuna »

47,64/kk