Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - MT-RJ/UPC multi-mode (uros) to MT-RJ/UPC multi-mode (uros) - 0.5 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 62.5 / 125 micron - OM1 - ei sisällä halogeenia - oranssi

MicroConnect - Multimode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB3300005
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 50 cm
  • Väri : Oranssi

42,50