Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Lanview - Kytkentäkaapeli - LC/UPC single-mode (uros) to SC/UPC single-mode (uros) - 5 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 9 / 125 micron - OS2 - ei sisällä halogeenia - keltainen

Lanview - Singlemode kuitukaapelit

Tuotenro: LVO231494
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 5 m
  • Väri : Keltainen