StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-LR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber SMF Optic Transceiver, 10GbE SFP+ LC Connector, 10km, 1310nm, DDM, Cisco Firepower, ASR9000 - Lifetime Warranty (SFP10GLRSST) - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-LR-S) - 10GbE - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm

Haluan laitteeni rahoitettuna »

11,09/kk