Siirry suoraan pääsisältöön Siirry suoraan hakuun
Language
Uusi asiakas

MicroConnect - Verkkokaapeli - LC/PC monimuoto (uros) to LC/PC monimuoto (uros) - 200 m - kuituoptinen - 62.5 / 125 micron - OM1 - ei sisällä halogeenia

MicroConnect - Multimode kuitukaapelit

Tuotenumero: FIB440200
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 200 m