Lanview - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli (vastaavuus: Juniper QFX-QSFP-40G-LR4) - 40GbE - 40GBase-LR4 - MTP/MPO single-mode - jopa 10 km - 1270 nm / 1290 nm / 1310 nm / 1330nm

Lanview - Optiset transceiverit

Tuotenumero: MO-QFX-QSFP-40G-LR4
  • QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 40 Gbit/s
  • 40 Gigabit Ethernet
Haluan laitteeni rahoitettuna »

40,43/kk