Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1...

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1...

Ubiquiti

Tuotenro: UF-MM-10G
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • 10 Gigabit Ethernet

Tilaustuote

41,67

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Pakattu määrä

    2 yksityiskohdat tuotekohtaisia
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Pakattu määrä

    2 yksityiskohdat tuotekohtaisia
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
Cookie Settings