Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

TRENDnet TEG 10GBS10 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-L...

TRENDnet TEG 10GBS10 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-L...

TrendNET

Tuotenro: TEG-10GBS10
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10.5 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet
Tilaustuote

120,84

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    TRENDnet TEG 10GBS10 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-LR
  • Tiedonsiirtonopeus

    10.5 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • Ulkomitat (PxSxK)

    1.48 cm x 5.65 cm x 1.185 cm
  • Paino

    22 g
  • Valmistajan takuu

    Rajoitettu elinaikainen takuu
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-LR
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Fibre Channel

    FC-PI-4
  • Tiedonsiirtonopeus

    10.5 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • Ominaisuudet

    Pikavaihtomoduulin korvaus, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI), metallikotelo
  • Yhteensopivuusstandardit

    IEEE 802.3ae
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode naaras x 2
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    FCC, MSA SFF-8472, MSA SFF-8431, MSA SFF-8432
  • Virransyöttö

  • Virran kulutus (toiminnassa)

    522 mW
  • Mitat & paino

  • Leveys

    1.48 cm
  • Syvyys

    5.65 cm
  • Korkeus

    1.185 cm
  • Paino

    22 g
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu takuu - elinikä
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    0 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    70 °C
  • Toimintakosteus

    0 - 95% (höyrystymätön)
Cookie Settings