Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Singlemode (SM) SC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network, 10km, Gigabit Ethernet, 1310nm, w/ Auto Negotiation, Gigabit Ethernet to Single Mode (SMF) SC Fiber Converter - Ethernet Over Fiber (MCMGBSCSM10) - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm

StarTech.com Singlemode (SM) SC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network, 10km, Gigabit Ethernet, 1310nm, w/ Auto Negotiation, Gigabit Ethernet to Single Mode (SMF) SC Fiber Converter - Ethernet Over Fiber (MCMGBSCSM10) - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm

Varastossa (15)
1-5 pv

218,71