Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com MSA Uncoded SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Multi Mode Fiber (MMF) Optic Transceiver - 550m DDM - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm malleihin P/N: MCM1110SFP

StarTech.com MSA Uncoded SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Multi Mode Fiber (MMF) Optic Transceiver - 550m DDM - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm malleihin P/N: MCM1110SFP

StarTech.com

Tuotenro: SFPSXMM
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

99,68