Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com MSA Uncoded Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Connector, 10km, 1310nm, DDM, Mini GBIC Module - Lifetime Warranty (SFP1000LXST) - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin P/N: US1GA30SFP, US1GC30SFP

StarTech.com - Optiset transceiverit

Tuotenro: SFP1000LXST
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1.25 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

68,01