Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com HPE JD118B Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Eth...

StarTech.com HPE JD118B Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Eth...

StarTech.com - HPE JD118B Compatible SFP Module - 1000BASE-SX 1GE Gigabit Ethernet 1GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transceiver 550m

Tuotenro: JD118BST
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1.25 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

44,29

Tuotetiedot

Tarvikkeet

  • Tuotekuvaus

    StarTech.com HPE JD118B Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transceiver 550m - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - monimuoto LC
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-SX
  • Tiedonsiirtonopeus

    1.25 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    850 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    550 m
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    HP JD118B
  • Ulkomitat (PxSxK)

    1.37 cm x 5.66 cm x 1.25 cm
  • Paino

    28 g
  • Valmistajan takuu

    Rajoitettu elinaikainen takuu
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Tuotekategoria

    Optiset transceiverit SFP
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Väri

    Hopea
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-SX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    1.25 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    850 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    550 m
  • Ominaisuudet

    Kaksisuuntainen toiminto, DOM-tuki (Digital Optical Monitoring), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Yhteensopivuusstandardit

    IEEE 802.3z
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode naaras x 2
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    UL, FCC, RoHS, MSA
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    HP JD118B
  • Mitat & paino

  • Leveys

    1.37 cm
  • Syvyys

    5.66 cm
  • Korkeus

    1.25 cm
  • Paino

    28 g
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu takuu - elinikä
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    0 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    70 °C
  • Toimintakosteus

    5 - 95%