Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

StarTech.com HPE JD094B-BX-D Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gig...

StarTech.com HPE JD094B-BX-D Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gig...

StarTech.com - HPE JD094B-BX-D Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver

Tuotenro: JD094B-BX-D-ST
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet

Tilaustuote

154,73

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    StarTech.com HPE JD094B-BX-D Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver Module - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-BX
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1270 nm / 1330 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    HP JD094B-BX-D
  • Ulkomitat (PxSxK)

    5.84 cm x 1.39 cm x 1.26 cm
  • Paino

    24 g
  • Valmistajan takuu

    Rajoitettu elinaikainen takuu
  • Suunniteltu malleihin

    HP A5830AF-48G; HPE 12504, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP, 5810-48G, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+, 5900AF-48XG-4QSFP+, 5900AF-48XGT-4QSFP+, 5920AF-24XG; FlexFabric 1.92, 11908-V, 12902E
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Tuotekategoria

    Optiset transceiverit
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-BX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1270 nm / 1330 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • Ominaisuudet

    Kaksisuuntainen toiminto, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 10GBase-BX - LC yksimuoto naaras
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    UL, FCC, MSA
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    HP JD094B-BX-D
  • Virransyöttö

  • Virran kulutus (toiminnassa)

    1.3 watt
  • Mitat & paino

  • Leveys

    5.84 cm
  • Syvyys

    1.39 cm
  • Korkeus

    1.26 cm
  • Paino

    24 g
  • Mitat ja paino pakkauksen kanssa

  • Lähetysleveys

    9 cm
  • Lähetyssyvyys

    11.5 cm
  • Lähetyskorkeus

    3.1 cm
  • Lähetyspaino

    50 g
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu takuu - elinikä
  • Yhteensopivuustiedot

  • Suunniteltu malleihin

    HP A5830AF-48G Switch HPE 12504 AC Switch Chassis, 5120-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5810-48G Switch, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch, 5920AF-24XG Switch HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis, 12902E Switch Chassis
Cookie Settings