Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com HPE 3CSFP91 Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Et...

StarTech.com HPE 3CSFP91 Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE Gigabit Et...

StarTech.com - HPE 3CSFP91 Compatible SFP Module - 1000BASE-SX 1GE Gigabit Ethernet 1GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver 550m DDM

Tuotenro: 3CSFP91ST
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1.25 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

61,99