Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Module - 10GBASE-ER - 10GE S...

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Module - 10GBASE-ER - 10GE S...

StarTech.com - Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Module - 10GBASE-ER 10GE 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver 40km DDM

Tuotenro: SFP10GEREMST
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet

Tilaustuote

878,11

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Module - 10GBASE-ER - 10GE SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 40km DDM - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-ER
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    Dell EMC SFP-10G-ER
  • Ulkomitat (PxSxK)

    5.84 cm x 1.39 cm x 1.26 cm
  • Paino

    30 g
  • Valmistajan takuu

    Rajoitettu elinaikainen takuu
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Tuotekategoria

    Optiset transceiverit
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-ER
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    10 GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Ominaisuudet

    Kaksisuuntainen toiminto, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 10GBase-ER - LC yksimuoto naaras x 2
  • Muuta

  • Keskimääräinen vikaväli (MTBF)

    38,631,862 tuntia
  • Yhteensopivuusstandardit

    UL, FCC, MSA
  • OEM-valmistajan vastaava osanumero

    Dell EMC SFP-10G-ER
  • Virransyöttö

  • Virran kulutus (toiminnassa)

    1.6 watt
  • Mitat & paino

  • Leveys

    5.84 cm
  • Syvyys

    1.39 cm
  • Korkeus

    1.26 cm
  • Paino

    30 g
  • Mitat ja paino pakkauksen kanssa

  • Lähetysleveys

    9 cm
  • Lähetyssyvyys

    11.5 cm
  • Lähetyskorkeus

    3.1 cm
  • Lähetyspaino

    50 g
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu takuu - elinikä
Cookie Settings