Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Dell EMC QSFP-40G-SR4 Compatible QSFP+ Module, 40GBASE-SR4, 40GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver, 40GE Gigabit Ethernet QSFP+, MPO Connector, 150m, 850nm, DDM, 40Gbps - Lifetime Warranty (QSFP40GSR4ES) - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli (vastaavuus: Dell EMC QSFP-40G-SR4) - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-monitila - jopa 150 m - 850 nm

Haluan laitteeni rahoitettuna »

11,40/kk