Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-D-20 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional BiDi Fiber Single Strand SFP+, LC 20km, Cisco ASR9000ASR1000, NCS5500, Downstream - Lifetime Warranty (SFP-10G-BX-D-20-ST) - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-BX-D-20) - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC single-mode - jopa 20 km - 1270 nm / 1330 nm

394,07

Haluan laitteeni rahoitettuna »

11,85/kk