Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE MMF Optic Transceiver, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, Cisco Meraki MS225, MX400, Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (MASFP1GBSXST) - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE MMF Optic Transceiver, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, Cisco Meraki MS225, MX400, Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (MASFP1GBSXST) - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

StarTech.com - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE MMF Optic Transceiver, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, MS225, MX400, Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (MASFP1GBSXST)

Tuotenro: MASFP1GBSXST
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1.25 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

73,60