Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Connector, 10km, 1310nm, DDM, Firepower - Lifetime Warranty (GLCLHSMDST) - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC - jopa 10 km - 1310 nm malleihin P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Connector, 10km, 1310nm, DDM, Firepower - Lifetime Warranty (GLCLHSMDST) - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC - jopa 10 km - 1310 nm malleihin P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW

Varastossa (18)
1-5 pv

62,32