Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXU-40K Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX-U, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 40km, Mini GBIC Transceiver SFP+ Module - Lifetime Warranty (10G-SFPP-BXU-40K-ST) - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Brocade 10G-SFPP-BXU-40K) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC single-mode - jopa 40 km - 1270 nm / 1330 nm

733,96

Haluan laitteeni rahoitettuna »

22,08/kk