Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m/ 9 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC3) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 3 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - sinivihreä

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m/ 9 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC3) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 3 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - sinivihreä

StarTech.com - Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m/ 9 ft 100 Gb 50/125 LC to Patch Cable (450FBLCLC3)

Tuotenro: 450FBLCLC3
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 3 m
  • Väri : Sinivihreä

122,03