Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com 7m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC7) - Kytkentäkaapeli - SC single-mode (uros) to LC single-mode (uros) - 7 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 9 / 125 micron - OS1 - valettu - keltainen

StarTech.com - Kuitukaapelit

Tuotenro: SMFIBLCSC7
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 7 m
  • Väri : Keltainen