Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - sinivihreä malleihin P/N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST

StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - sinivihreä malleihin P/N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST

StarTech.com

Tuotenro: A50FBLCLC5
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 5 m
  • Väri : Sinivihreä
Varastossa (4)
1-5 pv

91,25