Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 3 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - sinivihreä malleihin P/N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 3 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - sinivihreä malleihin P/N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST

StarTech.com - 3m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua Multimode Duplex 50/125 LSZH LC/LC OM3 LC to Patch

Tuotenro: A50FBLCLC3
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 3 m
  • Väri : Sinivihreä
Varastossa (13)
1-5 pv

51,45