Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC1) - Verkon kaapeli - LC single-mode (uros) to SC single-mode (uros) - 1 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) malleihin P/N: SFPGLCSXMMST