Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - ST-toiminto (monitila) (uros) to monimuoto LC (uros) - 10 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM2 - molded - oranssi malleihin P/N: MCM1110MMLC

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - ST-toiminto (monitila) (uros) to monimuoto LC (uros) - 10 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM2 - molded - oranssi malleihin P/N: MCM1110MMLC

StarTech.com

Tuotenro: 50FIBLCST10
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 10 m
  • Väri : Oranssi

27,48