Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/UPC single-mode (uros) to LC/APC single-mode (uros) - 2 m - kuituoptinen - keltainen

MicroConnect - Singlemode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB447002
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 2 m
  • Väri : Keltainen

18,33