Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/PC monimuoto (uros) to ST/PC -monimuoto (u...

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/PC monimuoto (uros) to ST/PC -monimuoto (u...

MicroConnect

Tuotenro: FIB410020
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 20 m

Varastossa (1) 1-3 pv

76,67

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    MicroConnect verkon kaapeli - 20 m
  • Tyyppi

    Verkon kaapeli - OM1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Monimuoto
  • Pituus

    20 m
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    62.5 / 125 micron
  • Liitin

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x ST/PC -monimuoto - uros
  • Valmistajan takuu

    25 vuoden takuu
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Yleistä

  • Verkkokaapelin tyyppi

    Verkon kaapeli - OM1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Monimuoto
  • Vaippamateriaali

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    62.5 / 125 micron
  • Pituus

    20 m
  • Liitettävyys

  • Liitin

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x ST/PC -monimuoto - uros
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    25 vuoden takuu
Cookie Settings