Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/PC monimuoto (uros) to LC/PC monimuoto (ur...

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/PC monimuoto (uros) to LC/PC monimuoto (ur...

MicroConnect

Tuotenro: FIB4400005
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 50 cm
Varastossa (3)
1-3 pv

27,83

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    MicroConnect verkon kaapeli - 0.5 m
  • Tyyppi

    Verkon kaapeli - OM1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Monimuoto
  • Ominaisuudet

    Halogen-free
  • Pituus

    0.5 m
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    62.5 / 125 micron
  • Liitin

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Valmistajan takuu

    25 vuoden takuu
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Yleistä

  • Verkkokaapelin tyyppi

    Verkon kaapeli - OM1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Monimuoto
  • Vaippamateriaali

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kuitujen määrä

    2
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    62.5 / 125 micron
  • Ominaisuudet

    Halogen-free
  • Pituus

    0.5 m
  • Liitettävyys

  • Liitin

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x LC/PC monimuoto - uros
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    25 vuoden takuu