Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - SC/UPC single-mode (uros) to SC/UPC single-mode (uros) - 1 m - kuituoptinen - keltainen

MicroConnect - Singlemode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB224001
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 1 m
  • Väri : Keltainen

11,00