Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - ST/PC single-mode (uros) to SC/PC single-mode...

MicroConnect - Verkon kaapeli - ST/PC single-mode (uros) to SC/PC single-mode...

MicroConnect

Tuotenro: FIB121015
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 15 m
Tilaustuote

56,50

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    MicroConnect verkon kaapeli - 15 m
  • Tyyppi

    Verkon kaapeli - OS1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Yksimuoto
  • Pituus

    15 m
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    9 / 125 micron
  • Liitin

    2 x ST/PC single-mode - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x SC/PC single-mode - uros
  • Valmistajan takuu

    25 vuoden takuu
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Yleistä

  • Verkkokaapelin tyyppi

    Verkon kaapeli - OS1
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Yksimuoto
  • Vaippamateriaali

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kuitujen määrä

    2
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    9 / 125 micron
  • Pituus

    15 m
  • Liitettävyys

  • Liitin

    2 x ST/PC single-mode - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x SC/PC single-mode - uros
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    25 vuoden takuu
Cookie Settings