Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - MT-RJ/UPC multi-mode (uros) to ST/UPC monimuoto (uros) - 10 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM3 - ei sisällä halogeenia - veden sininen

MicroConnect - Multimode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB211010
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 10 m
  • Väri : Veden sininen

59,17