Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - SC/UPC moni-tila (uros) to ST/UPC monimuoto (uros) - 1 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - halogen-free - erika violet

MicroConnect - Verkon kaapeli - SC/UPC moni-tila (uros) to ST/UPC monimuoto (uros) - 1 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - halogen-free - erika violet

MicroConnect

Tuotenro: FIB122001-4
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 1 m
  • Väri : Erika violet

34,83