Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - MT-RJ/UPC multi-mode (uros) to LC/UPC monitila (uros) - 7 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - ei sisällä halogeenia - erika violet

MicroConnect - Multimode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB432007-4
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 7 m
  • Väri : Erika violet

52,83