Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - MT-RJ/UPC multi-mode (uros) to LC/UPC monitila (uros) - 3 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - oranssi

MicroConnect - Verkon kaapeli - MT-RJ/UPC multi-mode (uros) to LC/UPC monitila (uros) - 3 m - 2 mm - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - oranssi

MicroConnect

Tuotenro: FIB432003-2
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 3 m
  • Väri : Oranssi

36,67