Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - LC/UPC monitila (uros) to ST/UPC monimuoto (uros) - 15 m - 2 mm - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM2 - ei sisällä halogeenia - oranssi

MicroConnect - Multimode kuitukaapelit

Tuotenro: FIB412015-2
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 15 m
  • Väri : Oranssi

46,33