Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Verkon kaapeli - SC/UPC single-mode (uros) to SC/UPC single-mode (uros) - 5 m - kuituoptinen - 9 / 125 micron - halogen-free - keltainen

MicroConnect - Verkon kaapeli - SC/UPC single-mode (uros) to SC/UPC single-mode (uros) - 5 m - kuituoptinen - 9 / 125 micron - halogen-free - keltainen

MicroConnect

Tuotenro: FIB224005
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 5 m
  • Väri : Keltainen

10,55