Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

MicroConnect - Pigtail - LC/UPC monitila (uros) - 2 m - 2 mm - kuituoptinen - simplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - veden sininen

MicroConnect - Pigtail - LC/UPC monitila (uros) - 2 m - 2 mm - kuituoptinen - simplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - veden sininen

MicroConnect

Tuotenro: FIBLCM3PIG2
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 2 m
  • Väri : Veden sininen

14,18