Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

LC/LC Multimode 50/125 duplex OM5 3m

LC/LC Multimode 50/125 duplex OM5 3m

LC/LC Multimode 50/125 duplex OM5 3m

Suomen AddOn

Tuotenro: 305723-OM5

Tilaustuote

39,00

Kuvaus

• Laser presision cleaving
• Grade A-m fiber
• UPC polish

Cookie Settings