Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Huawei - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - LC single-mode ...

Huawei - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - LC single-mode ...

Huawei

Tuotenro: 2317347
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

1 036,00

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Huawei - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Tuotekategoria

    Kupariset transceiverit SFP
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x verkko - LC yksimuoto
  • Yhteensopivat korttipaikat

    1 x SFP (mini-GBIC)
Cookie Settings