Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Huawei - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm

Huawei - Kupariset transceiverit

Tuotenro: 02310LJH
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1.25 Mbit/s

166,67