Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km - TAA-yhdenmukainen malleihin HPE Aruba 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 48, 5406R 16; CX 8360

Hewlett Packard Enterprise - Optiset transceiverit

Tuotenro: JL746A
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

1 685,33

Haluan laitteeni rahoitettuna »

50,69/kk