Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000B...

Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000B...

Extreme Networks

Tuotenro: MGBIC-BX40-D
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

2 592,67

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-BX-D
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1490 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-BX-D
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1490 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC yksimuoto
  • Yhteensopivat korttipaikat

    1 x SFP (mini-GBIC)
Cookie Settings