Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Extreme Networks - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-ER, 1...

Extreme Networks - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-ER, 1...

Extreme Networks

Tuotenro: 10GB-EREX-SFPP
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

Tilaustuote

10 040,43

Oletko kiinnostunut rahoituksesta?

316,27/kk

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Extreme Networks - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE, 10 GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli / LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-ER, 1000Base-EX
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE, 10 GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    10GBase-ER, 1000Base-EX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE, 10 GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    10 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1550 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 10GBase-ER/1000Base-EX - LC single-mode
Cookie Settings