Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Extreme Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 / LC single-mode - jopa 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm

Extreme Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 / LC single-mode - jopa 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm

Extreme Networks

Tuotenro: 40GB-LR4-QSFP
  • QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 40 Gbit/s
  • 40 Gigabit Ethernet

6 671,33