Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Extreme Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBAS...

Extreme Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBAS...

Extreme Networks

Tuotenro: 10329
  • QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 40 Gbit/s
  • 40 Gigabit Ethernet

Tilaustuote

2 259,71

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Extreme Networks - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN
  • Laitteen tyyppi

    QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - monimuoto LC
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    40GBASE-BiDi
  • Tiedonsiirtonopeus

    40 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    850 nm / 900 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    40 Gigabit LAN
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    100 m
  • Ulkomitat (PxSxK)

    1.83 cm x 1.26 cm x 7.09 cm
  • Paino

    45.35 g
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    40GBASE-BiDi
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    40 Gigabit LAN
  • Tiedonsiirtonopeus

    40 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    850 nm / 900 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    100 m
  • Yhteensopivuusstandardit

    IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ba
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    2 x 40Gb Ethernet - LC multi-mode naaras
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    cUL, UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, EMC, ICES-003 Class A, RoHS, WEEE, China RoHS, EMC 2004/108/EC, LVD 2006/95/EC, EN60950-1:2001, EN55022:2006 Class A, OM4, FCC CFR47 Part 15 B Class A, OM3, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-11, IEC/EN 61000-4-2, EN 60825-1:1994 + A11:1996 + A2:2001, ETSI EN 300 386 V1.4.1, ETSI EN 300 019-2-3 V2.1.2, ETSI EN 300 019-2-2 V2.1.2, CISPR 22:2006 Ed 5.4 Class A, CISPR 24 A2:2003 Class A
  • Mitat & paino

  • Leveys

    1.83 cm
  • Syvyys

    1.26 cm
  • Korkeus

    7.09 cm
  • Paino

    45.35 g
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    0 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    70 °C
  • Toimintakosteus

    10 - 93 % (ei-tiivistetty)
Cookie Settings