Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

DELTACO - Verkon kaapeli - LC/APC single-mode (uros) to LC/APC single-mode (u...

DELTACO - Verkon kaapeli - LC/APC single-mode (uros) to LC/APC single-mode (u...

Deltaco

Tuotenro: LCLC-3S-PPT
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 3 m
Varastossa (+20)
1-3 pv

22,00

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    DELTACO verkon kaapeli - 3 m
  • Tyyppi

    Verkon kaapeli - OS2
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Yksimuoto
  • Ominaisuudet

    Halogen-free, keraaminen puristusholkki, connectors with push/pull tabs
  • Pituus

    3 m
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    9 / 125 micron
  • Liitin

    2 x LC/APC single-mode - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x LC/APC single-mode - uros
  • Valmistajan takuu

    Rajoitettu elinaikainen takuu
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Tuotekategoria

    Singlemode kuitukaapelit Erikoisverkkokaapelit
  • Yleistä

  • Verkkokaapelin tyyppi

    Verkon kaapeli - OS2
  • Tekniikka

    Kuituoptinen
  • Kuituoptinen tyyppi

    Yksimuoto
  • Vaippamateriaali

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kuitujen määrä

    2
  • Ytimen/verhoilun läpimitta

    9 / 125 micron
  • Ominaisuudet

    Halogen-free, keraaminen puristusholkki, connectors with push/pull tabs
  • Pituus

    3 m
  • Liitettävyys

  • Liitin

    2 x LC/APC single-mode - uros
  • Liitin (toinen pää)

    2 x LC/APC single-mode - uros
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu elinaikainen takuu
Cookie Settings