Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

DELTACO - Kytkentäkaapeli - LC/UPC monitila (uros) to ST/UPC monimuoto (uros) - 5 m - kuituoptinen - kaksipuolinen (duplex) - 50 / 125 micron - OM4 - vaaleanpunainen

Deltaco - Multimode kuitukaapelit

Tuotenro: LCST-75
  • Kuituoptinen
  • Pituus : 5 m
  • Väri : Vaaleanpunainen

28,85