Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm malleihin PowerEdge C4140; PowerEdge C6525, R6515, R6525, R7515, R7525; PowerVault ME4024, ME4084

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm malleihin PowerEdge C4140; PowerEdge C6525, R6515, R6525, R7515, R7525; PowerVault ME4024, ME4084

Dell - EMC PowerEdge

Tuotenro: 4Y8DN
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet

80,00