Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 10...

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 10...

D-Link

Tuotenro: DEM-211
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 100 Mbit/s
  • Fast Ethernet
Tilaustuote

131,33

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - monimuoto LC
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    100Base-FX
  • Tiedonsiirtonopeus

    100 Mbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    100Mb LAN
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    2 km
  • Suunniteltu malleihin

    DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    100Base-FX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    100Mb LAN
  • Tiedonsiirtonopeus

    100 Mbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    2 km
  • Ominaisuudet

    Kaksisuuntainen toiminto
  • Yhteensopivuusstandardit

    IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
  • Yhteensopivat korttipaikat

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    FCC luokka B -hyväksyntä, UL, TUV, VCCI, ICES-003, RoHS
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    0 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    70 °C
  • Toimintakosteus

    10 - 90%
  • Yhteensopivuustiedot

  • Suunniteltu malleihin

    D-Link DES 1210 D-Link DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P D-Link xStack DES-3552